Rendl R12063 - Stropní LED svítidlo Structural 40W, 3000K, 2918lm, 400x400, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12063 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 31 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 1x40 W |
| Světelný tok: | 2918 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Šířka: | 400x400 mm |
| Výška: | 48 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13698 - Stropní koupelnové LED svítidlo Merano 24W, 3000K, 1700lm, 350x350, IP44, chrom
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
4 680 Kč
Rendl R13686 - Stropní koupelnové LED svítidlo Zara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 46 ksdodaní 2-14 dní
2 880 Kč
Rendl R12455 - Stropní bodové LED svítidlo Riga 6W, 3000K, 570lm, 38°, Ø55, černá
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
2 160 Kč
Rendl R14356 - Stropní LED svítidlo LARISA R 22 20W, 3000K/4000K/6500K, 1500lm, Ø220, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 160 Kč
Rendl R14392 - Stropní LED svítidlo LARISA SQ 30 30W, 3000K/4000K/6500K, 2250lm, 300x300, černá
skladem u dodavatele 75 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R13939 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, černá, stmívání TRIAC
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
2 655 Kč
Rendl R13487 - Stropní LED svítidlo Larisa SQ 20W, 3000K, 1600lm, 220x220, bílá
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
1 890 Kč
Rendl R13678 - Stropní koupelnové LED svítidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/chrom
skladem u dodavatele 56 ksdodaní 2-14 dní
6 480 Kč
Rendl R12843 - Stropní LED svítidlo Larisa 10W, 3000K, 800lm, Ø116, perleťová zlatá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R12198 - Stropní koupelnové LED svítidlo Esica 6W, 3000K, 435lm, IP44, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 169 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč




























































