TK Lighting 4855 - Stropní svítidlo Fairy black 4xG9, černá/bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4855 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast, sklo |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x8 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 660 mm |
| Šířka: | 490 mm |
| Výška: | 420 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4854 - Stropní svítidlo Fairy black 3xG9, černá/bílá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 773 Kč
TK Lighting 4856 - Stropní svítidlo Fairy black 6xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
4 226 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10002 - Stropní bodové svítidlo Vox 2xGU10 + 2xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
1 862 Kč
TK Lighting 4523 - Stropní a nástěnné dřevěné svítidlo Noble 2xG9, bílá/borovice
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
798 Kč
TK Lighting 3433 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø600, bílá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 5798 - Stropní textilní svítidlo Juta 2xE27, Ø450, juta
skladem u dodavatele 65 ksdodání 4-14 dní
1 810 Kč
TK Lighting 4430 - Stropní svítidlo Rondo beige 4xE27, Ø450, béžová/textil
skladem u dodavatele 838 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 864 - Stropní koupelnové svítidlo Pori 2xE27, IP44, Ø290, bílá
skladem u dodavatele 1634 ksdodání 4-14 dní
1 017 Kč
TK Lighting 2730 - Stropní svítidlo Fairy graphite 4xE27, černá/grafit
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
3 158 Kč
TK Lighting 11078 - Stropní svítidlo VIRLO 3xE14, Ø420, dřevo/sklo
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
2 696 Kč
TK Lighting 6584 - Stropní textilní svítidlo Juta 4xE27, Ø600, juta
skladem u dodavatele 245 ksdodání 4-14 dní
2 536 Kč
TK Lighting 6900 - Stropní koupelnové LED svítidlo Aqua 24W, 3000/4000/6500K, 2565lm, IP54, Ø300, bílá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
995 Kč



























































