PREZENT 49002 - Stropní svítidlo PERI 1xE27, Ø230, saténový nikl/matná bílá
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | matná bílá, matný nikl |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 230 mm |
| Výška: | 110 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 49003 - Stropní svítidlo PERI 1xE27, Ø230, chrom/matná bílá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
460 Kč
PREZENT 49001 - Stropní svítidlo PERI 2xE27, Ø280, chrom/matná bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
746 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 64423 - Stropní svítidlo ORADEA 3xE27/40W, černá/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 043 Kč
PREZENT 71334 - Stropní LED svítidlo VITTO 36W, 4000K, IP44, 2600lm, nikl/bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
1 330 Kč
Prezent 27313 - Stropní koupelnové LED svítidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, 300x300, IP54, černá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
542 Kč
PREZENT 49009 - Stropní svítidlo NORD 2xE27, IP44, Ø250, chrom/opálové sklo
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
798 Kč
Prezent 27021 - Stropní LED svítidlo Lenys III. 18W, 4000K, 1400lm Ø190, IP44/20, matná černá/bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
491 Kč
PREZENT 71332 - Stropní LED svítidlo SWIMM 36W, 4000K, IP44, 2200lm, chrom/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
1 289 Kč
Prezent 27019 - Stropní LED svítidlo Lenys III. 6W, 4000K, 420lm Ø90, IP44/20, matná černá/bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
246 Kč
PREZENT 49015 - Stropní svítidlo ASPEN I 3xE27/60W,IP44 opálové sklo
Skladem 8 ksihned k odeslání
1 064 Kč
Prezent 70320 - Stropní LED svítidlo Trimo I. 18W, 3000-6000K, 1850lm, Ø230, bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
440 Kč
Prezent 70329 - Stropní LED svítidlo Trimo II. 50W, 3000-6000K, 5400lm, Ø600, černá/bílá + krokové stmívání
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 534 Kč




























































