Globo 56140-3W - Stropní svítidlo Riha 3xG9, matný nikl/opál
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-56140-3W |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 19 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | kov, sklo |
| Barva: | matný nikl, opál |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 3x3, 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Světelný tok: | 3x310 lm |
| Šířka: | 285x235 mm |
| Výška: | 205 mm |
Příbuzné produkty
Globo 56140-2W - Stropní a nástěnné svítidlo Riha 2xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
889 Kč
Globo 56140-9H - Designový lustr Riha 9xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele 4 ksdodání 3-6 prac. dní
4 504 Kč
Globo 56140-9D - Designové stropní svítidlo Riha 9xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-6 prac. dní
4 080 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 56140-9D - Designové stropní svítidlo Riha 9xG9, matný nikl/opál
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-6 prac. dní
4 080 Kč
Globo 54307-2W - Bodové svítidlo Claude 2xE14, matná černá/dřevo/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
696 Kč
Globo 32112B - Venkovní stropní svítidlo Vranos 2xE27, Ø240, IP44, matná černá/opálové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
704 Kč
Globo 416080WD2R - Stropní LED svítidlo Doro 24W, 3000K, 1800lm, Ø450, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 4 ksdodání 3-6 prac. dní
2 696 Kč
Globo 416080WD - Stropní LED svítidlo Doro 18W, 3000K, 1000lm, 150x600, grafit/opál/imitace dřeva
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 360 Kč
Globo 15663-4D - Stropní svítidlo Pablo 4xE27, dřevo/matná černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 184 Kč
Globo 416080WD4 - Stropní LED svítidlo Doro 24W, 3000K, 1500lm, 800x200, grafit/opál/imitace dřeva
skladem u dodavatele 49 ksdodání 3-6 prac. dní
1 728 Kč
Globo 41745-48 - Stropní dřevěné LED svítidlo Rainer 48W, 3100lm, 3000-6000K, Ø600, přírodní
skladem u dodavatele 46 ksdodání 3-6 prac. dní
3 632 Kč
Globo 54307-4 - Stropní bodové svítidlo Claude 4xE14, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 095 Kč
Globo 41764-24 - Stropní LED svítidlo Bruno 24W, 3000/4500/6000K, 1000lm, Ø435, černá/hnědá/opál
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 544 Kč




























































