TK Lighting 4734 - Stropní svítidlo Sarius black 6xG9, černá/sklo
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4734 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Spodní část lze otáčet
| Materiál: | plast, sklo, kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 6x6 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Délka: | 900 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Výška: | 210 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4735 - Stropní svítidlo Sarius black 4xG9, černá/sklo
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 572 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10932 - Stropní svítidlo LIGNO 1xGU10, IP44, Ø65, bílá/čirá
skladem u dodavatele 1185 ksdodání 4-14 dní
462 Kč
TK Lighting 4436 - Stropní svítidlo Rondo beige 6xE27, Ø800, béžová/textil
skladem u dodavatele 156 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 6901 - Stropní koupelnové LED svítidlo Aqua 24W, 3000/4000/6500K, 2565lm, IP54, Ø300, černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
878 Kč
TK Lighting 5418 - Stropní svítidlo Estera 3xG9, zlatá/jantar
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
1 810 Kč
TK Lighting 4855 - Stropní svítidlo Fairy black 4xG9, černá/bílá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
2 795 Kč
TK Lighting 3998 - Stropní textilní svítidlo Rondo beige 6xE27, Ø600, béžová
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 202 Kč
TK Lighting 10270 - Stropní dřevěné bodové svítidlo Estera wood 4xG9, bílá/ořech
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
2 173 Kč
TK Lighting 2730 - Stropní svítidlo Fairy graphite 4xE27, černá/grafit
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
3 158 Kč
TK Lighting 862 - Stropní koupelnové svítidlo Pori 2xE27, IP44, Ø290, černá
skladem u dodavatele 2010 ksdodání 4-14 dní
1 017 Kč
TK Lighting 3432 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø600, bílá/zlatá/černá/textil
skladem u dodavatele 34 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč


























































