Rendl R13795 - Stropní svítidlo Volca 1xGU10, beton/dekor tmavý granit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13795 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 157 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | beton |
| Barva: | šedá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 110 mm |
| Výška: | 105 mm |
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12669 - Stropní bodové svítidlo Vade 1xGU10, Ø76, bílá/černá
skladem u dodavatele 18 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R13476 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, černá
skladem u dodavatele 254 ksdodaní 2-14 dní
135 Kč
Rendl R12745 - Stropní bodové svítidlo Tuba 1xGU10, Ø70, matná bílá/zlatá
skladem u dodavatele 80 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R12670 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, bílá
skladem u dodavatele 72 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R14230 - Venkovní stropní svítidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, světle šedá
skladem u dodavatele 120 ksdodaní 2-14 dní
855 Kč
Rendl R13625 - Venkovní stropní LED svítidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, antracit/čiré sklo
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
1 890 Kč
Rendl R12634 - Stropní LED svítidlo Kelly DIMM 15W, 3000K, 750lm, 45°, Ø120, černá
skladem u dodavatele 97 ksdodaní 2-14 dní
2 475 Kč
Rendl R13474 - Dekorativní kroužek pro svítidla Canto R13471/R13472, zlatá
skladem u dodavatele 39 ksdodaní 2-14 dní
135 Kč
Rendl R12516 - Stropní bodové svítidlo Moma 1xGU10, Ø64, černá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-14 dní
752 Kč
Rendl R13552 - Stropní bodové svítidlo Snazzy 1xGU10, Ø60, černá
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč



























































