TK Lighting 4661 - Stropní textilní svítidlo Earth 4xE27, Ø600, grafit
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4661 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Barva: | grafit |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Průměr: | 600 mm |
| Výška: | 170 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4654 - Textilní lustr Earth 3xE27, Ø500, grafit
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
1 353 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6577 - Stropní textilní svítidlo Linobianco 3xE27, Ø450, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 64 ksdodání 4-14 dní
2 173 Kč
TK Lighting 5774 - Stropní textilní svítidlo Eco 4xE27, Ø600, bílá/béžová/len
skladem u dodavatele 161 ksdodání 4-14 dní
2 774 Kč
TK Lighting 1581 - Stropní svítidlo Rondo white 4xE27, Ø600, bílá/textil
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 121 Kč
TK Lighting 1534 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, modrá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 229 Kč
TK Lighting 4180 - Stropní svítidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø450, černá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 1088 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø450, černá/textil
skladem u dodavatele 214 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 3230 - Stropní dětské svítidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, zelená
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 047 Kč
TK Lighting 3145 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, šedá
skladem u dodavatele 132 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 1086 - Stropní svítidlo Rondo white 4xE27, Ø450, bílá/textil
skladem u dodavatele 208 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 4430 - Stropní svítidlo Rondo beige 4xE27, Ø450, béžová/textil
skladem u dodavatele 838 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč



























































