TK Lighting 10166 - Stropní textilní svítidlo Earth 4xE27, Ø600, len
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10166 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, textil, plast |
| Barva: | béžová, len |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Průměr: | 600 mm |
| Výška: | 170 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 1587 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø600, černá/textil
skladem u dodavatele 159 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 6591 - Stropní textilní svítidlo Mona nature 3xE27, 540x420mm, hnědá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 3376 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø450, bílá/zlatá/černá/textil
skladem u dodavatele 64 ksdodání 4-14 dní
1 965 Kč
TK Lighting 4661 - Stropní textilní svítidlo Earth 4xE27, Ø600, grafit
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 064 Kč
TK Lighting 4243 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø400, bílá/černá
skladem u dodavatele 49 ksdodání 4-14 dní
1 913 Kč
TK Lighting 6196 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 6xE27, Ø780, přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 235 Kč
TK Lighting 10154 - Stropní textilní svítidlo Nicola 4xE27, Ø380, žlutá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč
TK Lighting 3998 - Stropní textilní svítidlo Rondo beige 6xE27, Ø600, béžová
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 202 Kč
TK Lighting 4436 - Stropní svítidlo Rondo beige 6xE27, Ø800, béžová/textil
skladem u dodavatele 146 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 3432 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø600, bílá/zlatá/černá/textil
skladem u dodavatele 32 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč



























































