TK Lighting 6196 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 6xE27, Ø780, přírodní
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6196 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, textil, plast |
| Barva: | šedobéžová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté, hranaté |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Šířka: | 780 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hloubka: | 780 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6195 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, přírodní
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
1 893 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5636 - Stropní textilní svítidlo Rondo 4xE27, Ø450, bílá/len
skladem u dodavatele 71 ksdodání 4-14 dní
2 100 Kč
TK Lighting 4430 - Stropní svítidlo Rondo beige 4xE27, Ø450, béžová/textil
skladem u dodavatele 176 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 3443 - Stropní textilní svítidlo Mona 5xE27, 810x470mm, bílá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
3 158 Kč
TK Lighting 2725 - Stropní svítidlo Rondo graphite 6xE27, Ø780, šedá/textil
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 210 Kč
TK Lighting 10153 - Stropní textilní svítidlo Nicola 4xE27, Ø380, oranžová
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč
TK Lighting 5638 - Stropní textilní svítidlo Rondo 6xE27, Ø780, bílá/len
skladem u dodavatele 28 ksdodání 4-14 dní
3 573 Kč
TK Lighting 2443 - Stropní svítidlo Rondo white 6xE27, Ø780, bílá/textil
skladem u dodavatele 240 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 4225 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 6xE27, Ø780, bílá
skladem u dodavatele 29 ksdodání 4-14 dní
3 106 Kč
TK Lighting 1566 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, šedá
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 706 Kč
TK Lighting 4240 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø400, grafit/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 686 Kč

























































