TK Lighting 3441 - Stropní textilní svítidlo Mona 3xE27, 540x420mm, bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-3441 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, kov |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x15 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 540 mm |
| Výška: | 420 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 3442 - Stropní textilní svítidlo Mona 4xE27, 690x500mm, bílá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 723 Kč
TK Lighting 3443 - Stropní textilní svítidlo Mona 5xE27, 810x470mm, bílá
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
3 158 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 3433 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø600, bílá/zlatá/textil
skladem u dodavatele 41 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 1088 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø450, černá/textil
skladem u dodavatele 217 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 6593 - Stropní textilní svítidlo Mona nature 5xE27, 810x470mm, hnědá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 552 Kč
TK Lighting 5940 - Stropní textilní svítidlo Harmony nature 4xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 67 ksdodání 4-14 dní
2 308 Kč
TK Lighting 6584 - Stropní textilní svítidlo Juta 4xE27, Ø600, juta
skladem u dodavatele 318 ksdodání 4-14 dní
2 536 Kč
TK Lighting 3229 - Stropní dětské svítidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, modrá
Skladem 4 ksihned k odeslání
1 149 Kč
TK Lighting 4399 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø600, bílá/zlatá/béžová/textil
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 666 - Stropní svítidlo Vaio white 5xE27, Ø500, bílá/dřevo
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 188 Kč
TK Lighting 3442 - Stropní textilní svítidlo Mona 4xE27, 690x500mm, bílá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 723 Kč
TK Lighting 3998 - Stropní textilní svítidlo Rondo beige 6xE27, Ø600, béžová
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 202 Kč

























































