TK Lighting 3443 - Stropní textilní svítidlo Mona 5xE27, 810x470mm, bílá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-3443 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, kov |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 5x15 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Délka: | 810 mm |
| Výška: | 470 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 3441 - Stropní textilní svítidlo Mona 3xE27, 540x420mm, bílá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
2 360 Kč
TK Lighting 3442 - Stropní textilní svítidlo Mona 4xE27, 690x500mm, bílá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 723 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 6584 - Stropní textilní svítidlo Juta 4xE27, Ø600, juta
skladem u dodavatele 318 ksdodání 4-14 dní
2 536 Kč
TK Lighting 3228 - Stropní dětské svítidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, růžová
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
1 277 Kč
TK Lighting 1087 - Stropní svítidlo Rondo graphite 4xE27, Ø450, šedá/textil
skladem u dodavatele 152 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 3229 - Stropní dětské svítidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, modrá
Skladem 4 ksihned k odeslání
1 149 Kč
TK Lighting 3230 - Stropní dětské svítidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, zelená
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 047 Kč
TK Lighting 4242 - Stropní svítidlo Rondo 4xE27, Ø600, bílá/černá
skladem u dodavatele 25 ksdodání 4-14 dní
2 204 Kč
TK Lighting 4430 - Stropní svítidlo Rondo beige 4xE27, Ø450, béžová/textil
skladem u dodavatele 176 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč
TK Lighting 4556 - Stropní textilní svítidlo Harmony nature 4xE27, Ø720, černá/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 619 Kč
TK Lighting 1587 - Stropní svítidlo Rondo black 4xE27, Ø600, černá/textil
skladem u dodavatele 208 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 1567 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 4xE27, Ø520, černá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 706 Kč

























































