Strühm-Ideus 03591 - Stropní LED svítidlo KLARA LED C 13W, 4000K, 1120lm, Ø260, IP44, bílá
| Výrobce: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-03591 |
ihned k odeslání Dalších 1452 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
| Výrobce: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 03591 – Stropní LED svítidlo KLARA LED C 13W, 4000K, 1120lm, Ø260, IP44, bílá
Univerzální stropní LED svítidlo Strühm KLARA LED C je ideálním řešením pro koupelny, chodby, technické místnosti nebo předsíně, kde je vyžadována vyšší odolnost vůči vlhkosti díky krytí IP44. Vyzařuje neutrální bílé světlo (4000K), které poskytuje příjemné a rovnoměrné osvětlení bez oslnění.
Díky příkonu 13 W a světelnému toku 1120 lm je vhodné pro menší prostory. Svítidlo je vybaveno integrovaným SMD LED zdrojem s dlouhou životností až 35 000 hodin, což zaručuje bezúdržbový provoz. Tělo z odolného plastu v bílé barvě doplňuje jednoduchý, moderní design, který snadno zapadne do jakéhokoli interiéru.
Technické parametry:
- Výkon: 13 W
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Světelný tok svítidla: 1120 lm
- Světelný tok zdroje: 1350 lm
- Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá)
- Index podání barev (CRI): 83
- Vyzařovací úhel: 160°
- Stupeň krytí: IP44
- Životnost: 35 000 h
- Zdroj světla: SMD LED (nevyměnitelný, v sadě)
- Stmívatelnost: ne
- Materiál: plast
- Barva: bílá
- Použití: interiér (vhodné i do koupelny)
- Průměr: 260 mm
Hlavní přednosti:
✔ Krytí IP44 – vhodné i do vlhkých prostor
✔ Neutrální bílá barva světla 4000K pro přirozené osvětlení
✔ Dlouhá životnost 35 000 h
✔ Úsporný LED zdroj s nízkou spotřebou energie
✔ Elegantní a jednoduchý design
| Materiál: | ocel, plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 13 W |
| Světelný tok: | 1120 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 83 |
| Životnost LED: | 35000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 160 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Šířka: | 260 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Hloubka: | 260 mm |
Strühm-Ideus 03592 - Stropní LED svítidlo KLARA LED C 19W, 4000K, 1650lm, Ø330, IP44, bílá
skladem u dodavatele 1828 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 03593 - Stropní LED svítidlo KLARA LED C 25W, 4000K, 2150lm, Ø380, IP44, bílá
skladem u dodavatele 2085 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04150 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 18W, 4100K, 1260lm, IP44, Ø280, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04623 - Stropní LED svítidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, bílá
skladem u dodavatele 1101 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04154 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 03593 - Stropní LED svítidlo KLARA LED C 25W, 4000K, 2150lm, Ø380, IP44, bílá
skladem u dodavatele 2085 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 04153 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C OAK 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitace dubu
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 03647 - Stropní dětské LED svítidlo KIDI LED COSMOS 20W, 4000K, 1300lm, Ø335, IP44, bílá
skladem u dodavatele 1041 ksdodání 3-7 prac. dní
Strühm-Ideus 03514 - Stropní LED svítidlo ADIS LED D SLIM 20W, 4000K, 1360lm, 280x280, IP44, bílá
Skladem 5 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 03512 - Stropní LED svítidlo SOLA LED D SLIM 20W, 4000K, 1360lm, IP44, 280x280, bílá
Skladem 4 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 04152 - Stropní koupelnové LED svítidlo ATUT LED C WENGE 24W, 4100K, 1680lm, IP44, Ø380, imitace wenge
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Strühm-Ideus 03754 - Stropní LED svítidlo ADIS LED D SLIM MVS 20W, 4000K, 1360lm, 280x280, IP44, bílá + senzor
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání





























































