TK Lighting 2783 - Textilní lustr Trio 1xE27, Ø500, multicolor
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2783 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | textil, kov, plast |
| Barva: | multicolor |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 500 mm |
| Výška: | 1600 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 2758 - Textilní lustr Trio 1xE27, Ø500, multicolor
skladem u dodavatele 54 ksdodání 4-14 dní
1 639 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5403 - Textilní lustr Calisto 3xE27, juta/černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 805 Kč
TK Lighting 4557 - Designový lustr Harmony nature 3xE27, Ø500, černá/přírodní
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
2 121 Kč
TK Lighting 4815 - Textilní lustr Pulse 5xE27, bílá/borovice/přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 365 Kč
TK Lighting 2345 - Lustr Duo white 3xE27, bílá/juta
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
2 375 Kč
TK Lighting 5401 - Textilní lustr Calisto 1xE27, Ø200, juta/černá
skladem u dodavatele 52 ksdodání 4-14 dní
809 Kč
TK Lighting 5975 - Textilní lustr Calisto 3xE27, bílá/černá
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 5773 - Textilní lustr Eco 1xE27, Ø500, béžová/len/borovice
skladem u dodavatele 44 ksdodání 4-14 dní
2 380 Kč
TK Lighting 6018 - Textilní lustr Calisto 3xE27, Ø450, bílá/černá
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
2 723 Kč
TK Lighting 5976 - Textilní lustr Calisto 3xE27, černá
skladem u dodavatele 24 ksdodání 4-14 dní
2 551 Kč
TK Lighting 6573 - Textilní lustr Linobianco 3xE27, Ø500, bílá/přírodní
skladem u dodavatele 30 ksdodání 4-14 dní
1 810 Kč



























































