TK Lighting 10145 - Nástěnné svítidlo Lagos 2xG9, černá/zlatá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10145 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
Objevte eleganci a moderní styl s nástěnným svítidlem TK Lighting Lagos! Toto jedinečné svítidlo v černé a zlaté barvě přináší do každého interiéru nádech luxusu. Jeho minimalistický design a sofistikované detaily perfektně ladí s různými styly dekorace, od industriálního po skandinávský.
Díky dvojitému zdroji světla (2xG9) nabízí optimální osvětlení pro každou místnost, ať už se jedná o obývací pokoj, ložnici nebo chodbu. Snadno se instaluje a skvěle se hodí jako dekorativní prvek, který přitahuje pozornost. Vytvořte si útulnou atmosféru a užijte si dokonalou kombinaci funkčnosti a estetiky s tímto nádherným svítidlem!
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá, zlatá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | G9 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x8 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Výška: | 165 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
TK Lighting 10184 - Nástěnné svítidlo Lagos 2xG9, černá
skladem u dodavatele 39 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 1367 - Nástěnné LED svítidlo Java 28W, 3000K, 3490lm, černá
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 5389 - Nástěnné svítidlo Esme 1xE27, černá/topaz
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 4755 - Nástěnné svítidlo Navi 2xG9, bílá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 5387 - Nástěnné svítidlo Esme 1xE27, černá/transparentní
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 6436 - Nástěnné svítidlo Monstera XL 4xG9, béžová
skladem u dodavatele 23 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 10041 - Nástěnné svítidlo Cono 1xE27, černá
skladem u dodavatele 51 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 6012 - Nástěnné svítidlo Luna 2xG9, Ø200, černá
skladem u dodavatele 59 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 4510 - Nástěnné LED svítidlo Navi long 8W, 3000K, 988lm, černá
skladem u dodavatele 14 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 1439 - Nástěnné LED svítidlo Java 22W, 3000K, 2807lm, černá
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
TK Lighting 6010 - Nástěnné svítidlo Luna 3xG9, Ø300, bílá
skladem u dodavatele 97 ksdodání 4-14 dní


























































