TK Lighting 4166 - Stropní textilní svítidlo Tora gray 4xE27, grafit
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4166 |
Dostupnost:
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, dřevo, textil |
| Barva: | borovice, grafit |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 4x60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Šířka: | 500x500 mm |
| Výška: | 270 mm |
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 3443 - Stropní textilní svítidlo Mona 5xE27, 810x470mm, bílá
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
3 158 Kč
TK Lighting 4436 - Stropní svítidlo Rondo beige 6xE27, Ø800, béžová/textil
skladem u dodavatele 146 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 659 - Stropní svítidlo Vaio gray 5xE27, Ø500, šedá/dřevo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
2 082 Kč
TK Lighting 4399 - Stropní svítidlo Bilbao 4xE27, Ø600, bílá/zlatá/béžová/textil
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
2 411 Kč
TK Lighting 1534 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, modrá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 229 Kč
TK Lighting 6196 - Stropní textilní svítidlo Kantoor 6xE27, Ø780, přírodní
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
3 235 Kč
TK Lighting 2443 - Stropní svítidlo Rondo white 6xE27, Ø780, bílá/textil
skladem u dodavatele 175 ksdodání 4-14 dní
3 210 Kč
TK Lighting 5636 - Stropní textilní svítidlo Rondo 4xE27, Ø450, bílá/len
skladem u dodavatele 58 ksdodání 4-14 dní
2 100 Kč
TK Lighting 4661 - Stropní textilní svítidlo Earth 4xE27, Ø600, grafit
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
2 064 Kč
TK Lighting 1086 - Stropní svítidlo Rondo white 4xE27, Ø450, bílá/textil
skladem u dodavatele 208 ksdodání 4-14 dní
1 758 Kč


























































