PREZENT 28202 - Venkovní nástěnné svítidlo BARI 2xGU10, IP44, antracit
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.28202 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | hliník, akryl (plast) |
| Barva: | antracit, čirá |
| IP krytí: | 44, 54 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 30, 2x30 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 75 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 31301 - Venkovní nástěnné svítidlo TAMPA 2xGU10, IP54, tmavě šedá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
573 Kč
Mohlo by vás zajímat
Prezent 31316 - Venkovní nástěnné svítidlo Suez 1xE27, IP44, černá/bílá
skladem u dodavatele 200 ksdodaní 2-5 dní
778 Kč
Prezent 28212 - Venkovní nástěnné svítidlo Tobbo 1xE27, IP54, černá/čirá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
450 Kč
PREZENT 31656 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Bolla 20W, 4000K, 1600lm, IP65, tmavě šedá/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
389 Kč
Prezent 28210 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Akara 2x5W, 4000K, 2x490lm, IP65, černá/čirá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
859 Kč
PREZENT 28201 - Venkovní nástěnné svítidlo MALMO 1xE27/35W, IP44, černá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
297 Kč
PREZENT 28200 - Venkovní nástěnné svítidlo MALMO 1xE27/35W, IP44, černá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
338 Kč
PREZENT 28203 - Venkovní nástěnné svítidlo ZARAGOZA 2xE27, IP44, antracit
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
573 Kč
PREZENT 31301 - Venkovní nástěnné svítidlo TAMPA 2xGU10, IP54, tmavě šedá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
573 Kč
PREZENT 31303 - Venkovní nástěnné LED svítidlo MEDO 9W, IP54, 4000K, 460lm, tmavě šedá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
716 Kč
PREZENT 61023 - Venkovní nástěnné svítidlo TERST 1xE27, IP44, tmavá šedá/opál
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 2-5 dní
491 Kč



























































