Kaja K-8125 CZARNY/ZŁOTY - Venkovní nástěnné svítidlo Boston 1xE27, IP44, černá/zlatá
| Výrobce: Kaja | |
| Kód: Kaa-K-8125 CZARNY/ZŁOTY |
Dostupnost:
skladem poslední kus
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, kov |
| Barva: | černá, zlatá |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 260 mm |
| Výška: | 520 mm |
| Hloubka: | 370 mm |


























































