Rendl R13796 - Venkovní nástěnné svítidlo Mizzi new 1xGU10, IP65, stříbrnošedá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13796 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 102 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | stříbrnošedá |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 64 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Hloubka: | 95 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13755 - Venkovní nástěnné svítidlo Mizzi new 1xGU10, IP65, antracit
skladem u dodavatele 42 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R13738 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito SQ 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, bílá
skladem u dodavatele 14 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R14125 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, bílá
skladem u dodavatele 33 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč
Rendl R12691 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 152 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13560 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Piper 6W, 3000K, 489lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 94 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R13514 - Venkovní nástěnné svítidlo Selma 1xGU10, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 34 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč
Rendl R13737 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, černá
skladem u dodavatele 19 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč
Rendl R13755 - Venkovní nástěnné svítidlo Mizzi new 1xGU10, IP65, antracit
skladem u dodavatele 42 ksdodaní 2-14 dní
1 035 Kč
Rendl R13643 - Venkovní nástěnné svítidlo MIZZI NEW II 2xGU10, IP65, antracit
skladem u dodavatele 135 ksdodaní 2-14 dní
1 215 Kč
Rendl R13637 - Venkovní nástěnné svítidlo Clyde 1xE27, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 61 ksdodaní 2-14 dní
1 152 Kč
Rendl R14126 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, černá
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodaní 2-14 dní
3 015 Kč


























































