Rendl R13513 - Venkovní nástěnné svítidlo Selma 1xGU10, IP54, bílá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R13513 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 27 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 70 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hloubka: | 85 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13514 - Venkovní nástěnné svítidlo Selma 1xGU10, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 34 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč
Rendl R13515 - Venkovní nástěnné svítidlo Selma 1xGU10, IP54, antracit
skladem u dodavatele 45 ksdodaní 2-14 dní
738 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12691 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 152 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R10387 - Venkovní nástěnné svítidlo Gino 1xE27, IP44, antracit
skladem u dodavatele 37 ksdodaní 2-14 dní
2 295 Kč
Rendl R12563 - Venkovní svítidlo Delta 1xGX53, IP54, antracit
skladem u dodavatele 189 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R10439 - Venkovní nástěnné svítidlo Woop 1xR7s, IP54, antracit
skladem u dodavatele 122 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R12012 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Choix 2x3W, 3000K, 318lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 85 ksdodaní 2-14 dní
1 305 Kč
Rendl R13930 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 14 ksdodaní 2-14 dní
1 980 Kč
Rendl R14124 - Stropní a nástěnné LED svítidlo LARISA OUT 12 10W, 3000/4000/5700K, 870lm, IP65, Ø123, černá
skladem u dodavatele 22 ksdodaní 2-14 dní
1 935 Kč
Rendl R10547 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
2 565 Kč
Rendl R12565 - Venkovní nástěnné svítidlo Delta 1xGX53, IP54, antracit
skladem u dodavatele 88 ksdodaní 2-14 dní
882 Kč
Rendl R13736 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Tito 2x3W, 3000K, 500lm, IP65, bílá
skladem u dodavatele 61 ksdodaní 2-14 dní
1 620 Kč


























































