Globo 32014-2BS - Venkovní nástěnné svítidlo Xeloo 2xE27, IP44, matná černá/kouřová
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-32014-2BS |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
Moderní zahradní svítidla Xeloo matt black jsou vyrobena z nerezavějící oceli v matné černé barvě a plastu v barvě kouřové. Jsou krásným doplňkem do vaší moderní zahrady.
| Materiál: | plast, ocel |
| Barva: | matná černá, kouřová |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 102 mm |
| Výška: | 380 mm |
| Hloubka: | 155 mm |
Globo 32014BS - Venkovní nástěnné svítidlo Xeloo 1xE27, IP44, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 32015BS - Venkovní stojanové svítidlo Xeloo 1xE27, IP44, 500mm, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 32016BS - Venkovní stojanové svítidlo Xeloo 1xE27, IP44, 800mm, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 18 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 31360 - Venkovní nástěnné svítidlo Gracey 1xE27, IP54, matná černá/kouřové sklo
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 3201-2W - Venkovní nástěnné svítidlo Style 2xGU10, IP44, ocel/sklo/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 34164-1W - Venkovní nástěnné svítidlo Veronika 1xGU10, IP44, hliník/sklo/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 31980 - Venkovní nástěnné svítidlo Gundula 1xE27, IP44, matná černá/čiré satinované sklo
skladem u dodavatele 36 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 32014-2 - Venkovní nástěnné svítidlo Xeloo 2xE27, IP44, nerez
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 3157SA - Venkovní nástěnné svítidlo Boston 1xE27, IP44, antracit/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 32014BS - Venkovní nástěnné svítidlo Xeloo 1xE27, IP44, matná černá/kouřová
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 32014 - Venkovní nástěnné svítidlo Xeloo 1xE27, IP44, nerez
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 34164-2W - Venkovní nástěnné svítidlo Veronika 2xGU10, IP44, hliník/sklo/imitace dřeva
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Globo 32093A - Venkovní nástěnné svítidlo Salla 1xE27, IP44, antracit
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-6 prac. dní


























































