Rendl R12686 - Venkovní orientační LED svítidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, stříbrnošedá
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R12686 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 12 ksdodaní 2-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva: | stříbrnošedá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 3 W |
| Světelný tok: | 270 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Průměr: | 58 mm |
| Hloubka: | 10 mm |
| Montážní otvor: | 56 mm |
| Zápustná hloubka: | 90 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12685 - Venkovní orientační LED svítidlo CLUB 3W, 3000k, 270lm, IP54, stříbrnošedá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-14 dní
648 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12536 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq M IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x140, antracit
skladem u dodavatele 86 ksdodaní 2-14 dní
1 755 Kč
Rendl R14143 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, stříbrnošedá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
882 Kč
Rendl R12621 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 157 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R14144 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Marco 70 IP65, 3W, 3000K, 94lm, Ø70, antracit
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
882 Kč
Rendl R12616 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 120lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 52 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R12619 - Venkovní orientační LED svítidlo Kick 3W, 3000k, 150lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 95 ksdodaní 2-14 dní
1 125 Kč
Rendl R13566 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Segno IP54, 3W, 3000K, 170x65, bílá
skladem u dodavatele 136 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R13567 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Segno IP54, 3W, 3000K, 170x65, antracit
skladem u dodavatele 129 ksdodaní 2-14 dní
2 070 Kč
Rendl R12014 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Tess IP54, 3W, 3000K, 80lm, 64x67, stříbrnošedá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 152 Kč
Rendl R12538 - Venkovní zápustné LED svítidlo do stěny Gordiq L IP65, 3W, 3000K, 90lm, 140x70, antracit
skladem u dodavatele 59 ksdodaní 2-14 dní
1 512 Kč




























































