Rendl R10548 - Venkovní stojanové LED svítidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, V886, antracit
| Výrobce: Rendl | |
| Kód: Ren-R10548 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 32 ksdodaní 2-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast |
| Barva: | antracit - tmavě šedá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Světelný tok: | 520 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Průměr: | 64 mm |
| Výška: | 896 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R10547 - Venkovní nástěnné LED svítidlo Vadis 8W, 3000K, 520lm, IP54, antracit
skladem u dodavatele 38 ksdodaní 2-14 dní
2 565 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rendl R12626 - Venkovní stojanové LED svítidlo Abax 15W, 3000K, 423lm, IP54, V650, antracit
skladem u dodavatele 69 ksdodaní 2-14 dní
6 120 Kč
Rendl R10380 - Venkovní stojanové LED svítidlo Treeza 7W, 3000K, 123lm, IP54, antracit/zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
3 105 Kč
Rendl R13758 - Venkovní stojanové LED svítidlo Gardien 10W, 3000K, 600lm, IP54, V650, černá
skladem u dodavatele 4 ksdodaní 2-14 dní
3 780 Kč
Rendl R13936 - Venkovní stojanové LED svítidlo Bobo 8W, 3000K, 640lm, IP65, V395, antracit
skladem u dodavatele 59 ksdodaní 2-14 dní
3 240 Kč
Rendl R13932 - Vonkajšie stojanové LED svietidlo Elia 9W, 3000K, 720lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 49 ksdodaní 2-14 dní
3 465 Kč
Rendl R11171 - Venkovní stojanové LED svítidlo Sonet 7W, 3000K, 477lm, IP54, V450, antracit
skladem u dodavatele 120 ksdodaní 2-14 dní
4 320 Kč
Rendl R12515 - Venkovní stojanové LED svítidlo Rina 12W, 3000K, 1000lm, IP44, antracit/opál
skladem u dodavatele 63 ksdodaní 2-14 dní
3 960 Kč



























































