Globo 32112B - Venkovní stropní svítidlo Vranos 2xE27, Ø240, IP44, matná černá/opálové sklo
| Výrobce: Globo | |
| Kód: GL-32112B |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Další informace: | GLOBO Handels GmbH |
| Materiál: | sklo, hliník |
| Barva: | matná černá, opál |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x60, 2x40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Průměr: | 240 mm |
| Hloubka: | 65 mm |
Příbuzné produkty
Globo 32111B - Venkovní stropní svítidlo Vranos 1xE27, Ø184, IP44, matná černá/opálové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
472 Kč
Globo 32113B - Venkovní stropní svítidlo Vranos 3xE27, Ø300, IP44, matná černá/opálové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 048 Kč
Mohlo by vás zajímat
Globo 32111B - Venkovní stropní svítidlo Vranos 1xE27, Ø184, IP44, matná černá/opálové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
472 Kč
Globo 32113B - Venkovní stropní svítidlo Vranos 3xE27, Ø300, IP44, matná černá/opálové sklo
skladem u dodavatele 50 ksdodání 3-6 prac. dní
1 048 Kč



























































