SPECTRUM SLI028025CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT LED 38W 230V 120cm IP65 6000K 5900lm šedé
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLI028025CW_PW |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | plast, polykarbonát |
| Barva: | šedá, bílá |
| Barva světla: | studená bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 6000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 38, LED 38 W |
| Světelný tok: | 6600, 5900 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 50000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Mechanická odolnost (IK): | 10 |
| Délka: | 1190 mm |
| Šířka: | 72 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Energetická třída (nová): | C |
| Frekvence: | 50HZ Hz |
| Interiérové/Exteriérové: | INT/EXT |
| Rozměry: | 1190x72x70 mm |
| Třída ochrany: | I |
| Výkon: | 38 W |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLI028026CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT 52W 230V 150cm 120° IP65 6000K 8000lm šedé
skladem u dodavatele 4 ksdodání 3-7 prac. dní
1 404 Kč
Mohlo by vás zajímat
Spectrum SLI047309CCT_PW -Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, černá
Skladem 5 ksihned k odeslání
623 Kč
Spectrum SLI047303CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 103 Kč
Spectrum SLI047317CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30W/40W/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
Skladem 22 ksihned k odeslání
1 183 Kč
Spectrum SLI047315CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
Skladem 4 ksihned k odeslání
962 Kč
SPECTRUM SLI028026CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT 52W 230V 150cm 120° IP65 6000K 8000lm šedé
skladem u dodavatele 4 ksdodání 3-7 prac. dní
1 404 Kč
Spectrum SLI047319CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
skladem u dodavatele 283 ksdodání 3-7 prac. dní
1 245 Kč
Spectrum SLI047313CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, černá
Skladem 4 ksihned k odeslání
868 Kč
Spectrum SLI047312CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, bílá
Skladem 10 ksihned k odeslání
868 Kč
Spectrum SLI047308CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, bílá
Skladem 5 ksihned k odeslání
623 Kč
Spectrum SLI047311CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
685 Kč


























































