SPECTRUM SLI028014_H - Zářivkové svítidlo LIMEA LED TUBE 2xG13 T8, 710 mm, IP65, šedá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-SLI028014_H |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Určeno pro povrchovou i závěsnou instalaci. Maximálně 8 ks v jedné línii.
| Materiál: | plast |
| Barva: | šedá |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | G13 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230, 250 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | max LED 2x10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 710 mm |
| Šířka: | 85 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Spectrum SLI047302CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, bílá
skladem u dodavatele poslední kusdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047308CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 10/15/20W, 2700/4000/6000K, 2500lm, bílá
Skladem 5 ksihned k odeslání
SPECTRUM WOJ+06707 - Stropní svítidlo Allday 1xT8 G13, 63,5cm, černá
skladem u dodavatele 450 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047312CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, bílá
Skladem 10 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047319CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
skladem u dodavatele 265 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI028024NW_BLACK - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GIGANT 20W 4000K 230V IP65 IK09 60cm 3000lm černé
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-7 prac. dní
SPECTRUM SLI028035CW_PW - Zářivkové LED svítidlo LIMEA GO 50W 120cm IP65 6000K 6000lm bílé
skladem u dodavatele 1745 ksdodání 3-7 prac. dní
Spectrum SLI047318CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 30/40/50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, UGR<19, bílá/prizmatický kryt
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Spectrum SLI047303CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 50W, 2700/4000/6000K, 6250lm, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Spectrum SLI047315CCT_PW - Stropní LED svítidlo ALLDAY BASIC 20/30/40W, 2700/4000/6000K, 5000lm, UGR<19, černá/prizmatický kryt
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání




























































