Adviti AD-OP-6190L4 - Venkovní orientační svítidlo na stěnu ENYE 1,5W, 4000K, 60lm, IP65, šedá
| Výrobce: Orno | |
| Kód: ON-AD-OP-6190L4 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 1237 ksdodání 3-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
| Materiál: | plast |
| Barva: | šedá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1.5 W |
| Světelný tok: | 60 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Stmívání LED: | ne |
| Mechanická odolnost (IK): | 08 |
| Šířka: | 100 mm |
| Výška: | 33 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
Mohlo by vás zajímat
Adviti AD-OP-6191L4 - Venkovní orientační svítidlo na stěnu ENYE 3W, 4000K, 170lm, IP65, šedá
skladem u dodavatele 1105 ksdodání 3-14 dní
247 Kč
Adviti AD-OP-6560L4 - Venkovní orientační svítidlo na stěnu ENYE 4W, 4000K, 280lm, IP65, šedá
skladem u dodavatele 357 ksdodání 3-14 dní
266 Kč


























































