Azzardo AZ0608 - Stropní svítidlo Neos 2xGU10, bílá/hliník
| Výrobce: Azzardo | |
| Kód: Azd-AZ0608 |
ihned k odeslání Další kusy
dodání 7-14 dní
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Azzardo |
| Adresa výrobce: | Strzeszyńska 33, 60-479 Poznań, Poland |
| E-mail: | office@azzardolighting.com |
| Další informace: | AZZARDO SP. Z O.O. |
Stropní svítidlo Azzardo AZ0608 Neos v provedení bílá/hliník je moderní a funkční osvětlení vhodné pro různé interiéry. Svítidlo má čistý válcovitý design s dvěmi paticemi GU10, které umožňují nastavení směru světla až o 45 stupňů. Je vyrobeno z kvalitního kovu, což zajišťuje jeho odolnost a dlouhou životnost.
Vlastnosti:
- Typ svítidla: Stropní bodové
- Počet světelných zdrojů: 2x GU10 (žárovky nejsou součástí balení)
- Maximální příkon: 2x 50 W
- Materiál: Kov
- Barva: Bílá s hliníkovými detaily
- Stupeň krytí: IP20 (vhodné pro suché vnitřní prostory)
- Nastavitelný směr světla: Až 45°
Toto svítidlo je ideální pro osvětlení chodeb, kuchyní, obývacích pokojů nebo kanceláří, kde je potřeba směrovat světlo na konkrétní místa.
| Materiál: | kov |
| Barva: | bílá, hliník |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x50 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 195 mm |
| Šířka: | 107 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Azzardo AZ2269 - Stropní LED svítidlo Monza SQUARE 20W, 3000K, 1680lm, 220x220, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Azzardo AZ3796 - Stropní LED svítidlo Monza II R 36W, 4000K, 3500lm, Ø300, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Azzardo AZ1054 - Stropní svítidlo Boris 1xGU10, Ø75, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Azzardo AZ2260 - Stropní LED svítidlo Monza R 20W, 4000K, 1760lm, Ø220, RA≥90, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Azzardo AZ3680 - Stropní LED svítidlo Monza II R 90W, 4000K, 7520lm, Ø600, černá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Azzardo AZ2264 - Stropní LED svítidlo Monza R 50W, 4000K, 4400lm, Ø400, RA≥90, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání


























































