TK Lighting 10236 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, zelená
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10236 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 18 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | mátová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x10 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 520 mm |
| Výška: | 140 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10235 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, zelená
skladem u dodavatele 31 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 10220 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, zelená
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
410 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 10220 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, zelená
skladem u dodavatele 37 ksdodání 4-14 dní
410 Kč
TK Lighting 1711 - Dětské svítidlo Wire colour 3xE27, Ø700mm
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 654 Kč
TK Lighting 10242 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, šedá
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 068 Kč
TK Lighting 10234 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, růžová
skladem u dodavatele 75 ksdodání 4-14 dní
1 136 Kč
TK Lighting 10219 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, růžová
skladem u dodavatele 46 ksdodání 4-14 dní
410 Kč
TK Lighting 10240 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, béžová
Skladem poslední kusihned k odeslání
1 068 Kč
TK Lighting 10237 - Bodové svítidlo Livia 2xGU10, modrá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dní
773 Kč
TK Lighting 10223 - Bodové svítidlo Livia 1xGU10, šedá
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
358 Kč
TK Lighting 10238 - Bodové svítidlo Livia 3xGU10, modrá
není sklademvýroba - dodání cca 14 dnů, výjimečně i déle
1 136 Kč
TK Lighting 2107 - Dětské svítidlo Wire colour 5xE27, Ø700mm
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 551 Kč


























































