Kaja K-8005W-1 BK - Bodové svítidlo Watso black 1xE14, černá
| Výrobce: Kaja | |
| Kód: Kaa-K-8005W-1 BK |
Dostupnost:
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodání 4-14 dnů
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
Mohlo by vás zajímat
Kaja K-8005-3 WH - Bodové svítidlo Watso white 3xE14, bílá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 170 Kč
Kaja K-8124 - Stropní bodové svítidlo Elnis 3xE14, černá/zlatá/sklo
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
792 Kč
Kaja K-4566 - Bodové svítidlo Mika 3xE27, černá
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
726 Kč



























































