Brilliant 90048/31 - Nástěnné svítidlo Ester 1xE14, mosazná antika/černá
| Výrobce: Brilliant | |
| Kód: Brlt-90048/31 |
Dostupnost:
skladem poslední 2 ks
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
ihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | kov |
| Barva: | antika, mosazná, černá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| S vypínačem: | ano |
| Šířka: | 206 mm |
| Výška: | 141 mm |
| Hloubka: | 142 mm |
Mohlo by vás zajímat
Brilliant 90324/13 - Nástěnné svítidlo Sonian 1xE14, bílá/saténový nikl
Skladem poslední kusihned k odeslání
399 Kč
Brilliant 90323/13 - Nástěnné svítidlo Sonian 1xE14, bílá/saténový nikl
skladem poslední kusihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
399 Kč


























































