TK Lighting 6072 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, růžová
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6072 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 56 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Barva: | růžová |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Délka: | 630 mm |
| Výška: | 460 mm |
| Hloubka: | 130 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6074 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, modrá
skladem u dodavatele 19 ksdodání 4-14 dní
1 343 Kč
TK Lighting 6075 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, růžová
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 343 Kč
TK Lighting 6071 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, modrá
skladem u dodavatele 67 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 5923 - Dětské stropní svítidlo Heart 2xE27, šedá
skladem u dodavatele 36 ksdodání 4-14 dní
1 244 Kč
TK Lighting 10153 - Stropní textilní svítidlo Nicola 4xE27, Ø380, oranžová
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč
TK Lighting 1534 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, modrá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 229 Kč
TK Lighting 2107 - Dětské svítidlo Wire colour 5xE27, Ø700mm
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 551 Kč
TK Lighting 1535 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, růžová
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 113 Kč
TK Lighting 6075 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, růžová
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 343 Kč
TK Lighting 5958 - Dětské stropní svítidlo Star 2xE27, len
skladem u dodavatele 7 ksdodání 4-14 dní
1 374 Kč
TK Lighting 6071 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, modrá
skladem u dodavatele 67 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 3145 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, šedá
skladem u dodavatele 143 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč


























































