TK Lighting 6972 - Dětské stropní svítidlo Star 2xE27, šedá
| Výrobce: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6972 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 20 ksdodání 4-14 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Barva: | šedá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 2x15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Šířka: | 450 mm |
| Výška: | 430 mm |
| Hloubka: | 130 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5958 - Dětské stropní svítidlo Star 2xE27, len
skladem u dodavatele 6 ksdodání 4-14 dní
1 374 Kč
TK Lighting 4514 - Dětské stropní svítidlo Star 2xE27, bílá
skladem u dodavatele 21 ksdodání 4-14 dní
1 374 Kč
Mohlo by vás zajímat
TK Lighting 3277 - Dětské stropní svítidlo Mona kids 5xE27, 830x480mm
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 972 Kč
TK Lighting 3145 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, šedá
skladem u dodavatele 142 ksdodání 4-14 dní
2 017 Kč
TK Lighting 3230 - Stropní dětské svítidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, zelená
skladem poslední 3 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 047 Kč
TK Lighting 10154 - Stropní textilní svítidlo Nicola 4xE27, Ø380, žlutá
skladem u dodavatele 5 ksdodání 4-14 dní
1 276 Kč
TK Lighting 4230 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, modrá
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 099 Kč
TK Lighting 1533 - Dětské stropní svítidlo Cloud 4xE27, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
2 373 Kč
TK Lighting 4229 - Dětské stropní svítidlo Cloud 2xE27, růžová
skladem poslední 2 ksihned k odeslání
nelze objednat více kusů než je skladem
1 099 Kč
TK Lighting 10227 - Stropní a nástěnné svítidlo Pixi 1xG9, Ø250, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
908 Kč
TK Lighting 5925 - Dětské stropní svítidlo Heart 2xE27, bílá
skladem u dodavatele 26 ksdodání 4-14 dní
1 244 Kč
TK Lighting 757 - Dětské stropní svítidlo Heart 2xE27, len
skladem u dodavatele 35 ksdodání 4-14 dní
1 374 Kč


























































