Sollux SL.0640 - Dřevěný lustr ALEXIA 1xE27 přírodní
| Výrobce: Sollux | |
| Kód: SL.SL.0640 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 22 ksdodání 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Sollux |
| Adresa výrobce: | ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLAND |
| E-mail: | gpsr@sollux-lighting.pl |
| Další informace: | SOLLUX LIGHTING MUZOLF SP.K |
| Materiál: | dřevo |
| Barva: | přírodní |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230, 220 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Průměr: | 210 mm |
| Výška: | 510/1200 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
| Délka: | 21 cm |
| Kolekce: | Alexia |
| Počet žárovek: | 1 |
| Rozměr stínidla: | 21/51 cm |
| Rozměr základny: | 12/12 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Třída ochrany: | I |
| Výkon LED žárovky: | max 15W |
| Výkon žárovky: | 60 |
| Výška: | 120 cm |
Mohlo by vás zajímat
Sollux SL.0393 - Dřevěný lustr POMPELMO přírodní 1xE27
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dní
785 Kč
Sollux SL.0387 - Lustr CASCO bílý/černé dřevo 1xE27
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dní
1 418 Kč
Sollux SL.0390 - Lustr CASCO černá/přírodní dřevo 1xE27
skladem u dodavatele 9 ksdodání 4-14 dní
1 418 Kč
Sollux SL.0391 - Dřevěný lustr ARANCIA přírodní 1xE27
skladem u dodavatele 106 ksdodání 4-14 dní
899 Kč
Sollux SL.0639 - Dřevěný lustr APRILLA 1xE27 přírodní
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dní
2 053 Kč
Sollux SL.0642 - Dřevěný lustr ORIANA 1xE27 přírodní
skladem u dodavatele 4 ksdodání 4-14 dní
1 823 Kč
Sollux SL.0641 - Dřevěný lustr ELZA 1xE27 přírodní
skladem u dodavatele 12 ksdodání 4-14 dní
1 914 Kč
Sollux SL.0388 - Lustr CASCO bílý/přírodní dřevo 1xE27
skladem u dodavatele 8 ksdodání 4-14 dní
1 418 Kč
Sollux SL.1013 - Lustr PABLO 3P 3xGU10, Ø200, dřevo/bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
2 284 Kč



























































