Emithor 48622 - Stropní koupelnové svítidlo Alux IP 1xGU10, 80x80, IP44, bílá
| Výrobce: EMITHOR | |
| Kód: Eth-48622 |
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | EMITHOR |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
Hranaté bodové svítidlo Emithor 48622 je ideální volbou do koupelny díky krytí IP44. Svítidlo je vyrobeno z hliníku v matné bílé barvě. Svítidlo je možné osadit LED žárovkou GU10, která není součástí balení.
| Materiál: | hliník |
| Barva: | matná bílá |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 84 mm |
Emithor 48620 - Stropní koupelnové svítidlo Alman IP 1xGU10, Ø80, IP44, bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
Emithor 48623 - Stropní koupelnové svítidlo Alux IP 1xGU10, 80x80, IP44, černá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
Emithor 48621 - Stropní koupelnové svítidlo Alman IP 1xGU10, Ø80, IP44, černá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
Emithor 48620 - Stropní koupelnové svítidlo Alman IP 1xGU10, Ø80, IP44, bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
Emithor 48621 - Stropní koupelnové svítidlo Alman IP 1xGU10, Ø80, IP44, černá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 2-5 dní
Emithor 48623 - Stropní koupelnové svítidlo Alux IP 1xGU10, 80x80, IP44, černá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní

























































