GTV CR-CR2000-00 - Pohybový senzor CR-20, PIR, max.500W, 120°, max 10 m, bílá
| Výrobce: GTV | |
| Kód: GTV-CR-CR20000-00 |
Dostupnost:
Skladem poslední 3 ks
ihned k odeslání Dalších 43 ks - skladem u dodavatele
dodaní 7-10 dní
ihned k odeslání Dalších 43 ks - skladem u dodavatele
dodaní 7-10 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
| Výrobce: | GTV |
| Adresa výrobce: | ul. Przejazdowa 21, 05-800 Pruszków, Polska |
| E-mail: | info@gtv.com.pl |
| Další informace: | GTV Poland S.A. |
| Materiál: | plast |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Napětí: | 230, 220 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 500 W |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 18 mm |
| Typ senzoru: | PIR |
| Záruka: | 5 roky/let |
Mohlo by vás zajímat
GTV AE-CM3000-00 - Mikrovlnný snímač pohybu CM-3 MINI, max 2000W, 360°, IP20, max 8m, bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 7-10 dní
288 Kč
GTV AE-CM3M00-10 - Mikrovlnný snímač pohybu CM-3 MINI, max 2000W, 360°, IP20, max 8m, černý
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
391 Kč
GTV CR-CR4L00-00 - Vestavný PIR senzor CR-4 LED, max. 1200 W, 230V, 160°, max. 9m, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
185 Kč
GTV CR-CR15000-00 - PIR senzor do podhledu CR-15 max. 800W, 230V, 360°, max 8m, IP20, bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 7-10 dní
197 Kč
GTV CR-CR3M00-00 - Stropní PIR senzor CR-3 MINI, max. 2000 W, 230V, 360°, max. 6 m, IP20, bílá
skladem u dodavatele 1000 ksdodaní 7-10 dní
177 Kč
GTV CR-CR18000-00 - PIR senzor vestavný CR-18, max. 500 W, 230V, 360°, max. 8m, IP20, bílá
skladem u dodavatele 1000 ksdodaní 7-10 dní
205 Kč
GTV CR-CR3000-10 - Senzor CR-3 PIR, max. 1200 W, 360°, max 6m, IP20, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
165 Kč
GTV CR-CR3000-00 - Senzor CR-3 PIR, max. 1200 W, 360°, max 6m, IP20, bílá
skladem u dodavatele 1000 ksdodaní 7-10 dní
165 Kč
GTV CR-CR3M00-10 - Stropní PIR senzor CR-3 MINI, max. 2000 W, 230V, 360°, max. 6 m, IP20, černá
skladem u dodavatele 1000 ksdodaní 7-10 dní
177 Kč
GTV CR-CR5M00-00 - PIR senzor do podhledu CR-5 MINI max. 800 W, 230V, 360°, max. 6 m, IP20, bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 7-10 dní
181 Kč


























































