GTV LD-TIAGOGU10J-20KW - Venkovní nástěnné svítidlo Tiago 1xGU10, IP54, černá/sklo
| Výrobce: GTV | |
| Kód: GTV-LD-TIAGOGU10J-20KW |
| Výrobce: | GTV |
| Adresa výrobce: | ul. Przejazdowa 21, 05-800 Pruszków, Polska |
| E-mail: | info@gtv.com.pl |
| Další informace: | GTV Poland S.A. |
Objevte eleganci venkovního osvětlení s nástěnným svítidlem Tiago od GTV! Toto stylové svítidlo v moderním černém provedení s jemnými skleněnými detaily skvěle doplní každou terasu, zahradu nebo vchod do vašeho domova. Jeho minimalistický design dodává exteriéru šarm a vytváří příjemnou atmosféru, ideální pro večerní posezení s rodinou a přáteli.
Svítidlo Tiago je vybaveno jednou paticí GU10, což vám dává možnost vybrat si ideální žárovku podle vašich potřeb. Přizpůsobte si intenzitu a barvu světla, aby dokonale vyhovovala vašim preferencím. S kvalitními materiály a odolnou konstrukcí se můžete spolehnout na jeho dlouhou životnost i při nepříznivém počasí.
Vytvořte si útulný venkovní prostor s nástěnným svítidlem Tiago, které přináší jak funkčnost, tak styl! Oživte svůj exteriér a užijte si kouzelné chvíle pod hvězdami!
| Materiál: | hliník, sklo |
| Barva: | černá |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 220, 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Mechanická odolnost (IK): | 06 |
| Šířka: | 68 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Hloubka: | 92 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
GTV OS-LEOE27B-10 - Venkovní nástěnné svítidlo LEO 1xE27, IP54, černá
Skladem poslední 3 ksihned k odeslání
GTV LD-NAR10WB-10 - Venkovní nástěnné LED svítidlo NARIN 10W, 4000K, 1000lm, IP54, černá/bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 7-10 dní
GTV LD-SIRO10WB-10 - Venkovní nástěnné LED svítidlo SIROLO 10W, 4000K, 1000lm, IP54, černá/bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 7-10 dní
GTV LD-TIAGOGU10J-01KW - Venkovní nástěnné svítidlo Tiago 1xGU10, IP54, nerezavá ocel/sklo
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 7-10 dní
GTV OS-ESOE2711-20 - Venkovní nástěnné svítidlo ESO 1xE27, IP54, černá
skladem u dodavatele 1000 ksdodaní 7-10 dní
GTV OS-ESOE2711-80 - Venkovní nástěnné svítidlo ESO 1xE27, IP54, nerez
skladem u dodavatele 1000 ksdodaní 7-10 dní
GTV LD-TIAGOGU10D-20KW - Venkovní nástěnné svítidlo Tiago 2xGU10, IP54, černá/sklo
skladem u dodavatele 1000 ksdodaní 7-10 dní
GTV LD-TIAGOGU10D-01KW - Venkovní nástěnné svítidlo Tiago 2xGU10, IP54, nerezavá ocel/sklo
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 7-10 dní
GTV LD-CANTI12WKW-10 - Venkovní nástěnné LED svítidlo CANTI II 12W, 4000K, 1000lm, IP65, černá
skladem u dodavatele 1000 ksdodaní 7-10 dní
GTV LD-TRO10WB-10 - Venkovní nástěnné LED svítidlo TROPEA 10W, 4000K, 900lm, IP54, černá/bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 7-10 dní


























































