GTV LD-VINEA40W-00 - Stropní lineární LED svítidlo VINEA 30/40W, 4000K, 4800lm, 230V, 120cm, bílá
| Výrobce: GTV | |
| Kód: GTV-LD-VINEA40W-00 |
| Výrobce: | GTV |
| Adresa výrobce: | ul. Przejazdowa 21, 05-800 Pruszków, Polska |
| E-mail: | info@gtv.com.pl |
| Další informace: | GTV Poland S.A. |
GTV LD-VINEA40W-00 - Stropní lineární LED svítidlo VINEA 30/40W, 4000K, 4800lm, 230V, 120cm, bílá
Stropní lineární LED svítidlo VINEA v bílém provedení nabízí moderní a funkční osvětlení pro komerční i domácí prostory. Díky svému nastavitelnému výkonu 30 nebo 40W a světelnému toku až 4800lm poskytuje intenzivní a rovnoměrné osvětlení. Barevná teplota 4000K zajišťuje příjemné neutrální bílé světlo vhodné pro kanceláře, prodejny, dílny i domácnosti. Svítidlo je možné propojit do přímých linií nebo do tvarů L, T, X pomocí volitelného příslušenství. Lze instalovat přímo na strop nebo na závěsy. Konstrukce zajišťuje dlouhou životnost až 60 000 hodin a spolehlivý provoz s 5letou zárukou. U menších prostor lze použít samostatně, u větších doporučujeme propojit více kusů pro rovnoměrné a efektivní osvětlení.
Technické parametry:
- Výkon: nastavitelný výkon 30 nebo 40W
- Napětí: 220-240V
- Světelný tok: až 4800lm
- Teplota světla: 4000K
- Životnost: 60 000h
- Počet spínacích cyklů: 10 000x on/off
- PF<0,9
- Nelze stmívat
- 5 let záruka
- Možnost propojení do linií nebo tvarů L, T, X (příslušenství se dokupuje)
- Montáž: přisazená nebo závěsná
| Materiál: | hliník |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230, 220 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 40 W |
| Světelný tok: | 4800 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 60000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 10000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ne |
| Mechanická odolnost (IK): | 08 |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 75 mm |
| Záruka: | 3, 5 roky/let |
GTV GT-LE120JN-01 - Stropní svítidlo RASTRO G-TECH 2xT8 LED, G13, IP20, bílá
skladem u dodavatele 1000 ksdodaní 7-10 dní
GTV LD-BRO060-18W-40 - Průmyslové LED svítidlo BROX 11-18W, 4000K, 2700lm, 150lm/W, IP65, 600mm, bílá
skladem u dodavatele 100 ksdodaní 7-10 dní
GTV LD-BRO150-57W-40 - Průmyslové LED svítidlo BROX 33-57W, 4000K, 8500lm, 150lm/W, IP65, 1500mm, bílá
skladem u dodavatele 500 ksdodaní 7-10 dní




























































