Idea led ID-2247 - LED pásek COB RGBWW 16W/m, RGB + 3000K, 680lm/m, 12V, IP20
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2247 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2247 – LED pásek COB RGBWW 16W/m, RGB + 3000K, 680lm/m, 12V, IP20, 5m
Moderní LED pásek COB RGBWW kombinuje barevné RGB světlo s teplou bílou 3000K, což umožňuje vytvořit nejen dynamické barevné efekty, ale i příjemné klasické osvětlení. S příkonem 16 W/m a světelným tokem 680 lm/m nabízí dostatek světla pro dekorativní i funkční využití.
Díky technologii COB a hustotě 768 LED/m svítí pásek rovnoměrně, bez viditelných bodů. Šířka 12 mm zaručuje stabilní provedení a možnost střihu každých 62,5 mm usnadňuje instalaci na míru. Pásek je stmívatelný (při použití vhodného ovladače) a kompatibilní s ovládáním barev RGB i přepínáním bílé složky.
LED pásek je ideální pro dekorativní nasvícení podhledů, polic, nábytku, vitrín nebo moderních interiérových prvků, kde se kombinuje hravá barevnost s útulným bílým světlem.
Technické parametry
- Typ: LED pásek COB RGBWW
- Výkon: 16 W/m
- Světelný tok: 680 lm/m (při bílé 3000K)
- Teplota chromatičnosti: 3000K (teplá bílá) + RGB
- Napětí: 12 V
- Šířka pásku: 12 mm
- Délka balení: 5 m
- Krytí: IP20
- Počet LED: 768/m
- Úhel svícení: 120°
- Zkracování: po 62,5 mm
- Stmívatelný: ano (s vhodným ovladačem)
| Barva světla: | teplá bílá, RGB |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Napětí: | 12 V |
| Max. výkon: | 16 W |
| Světelný tok: | 680 lm |
| Životnost LED: | 15000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Délka: | 5000 mm |
| Šířka: | 5 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2275 - LED pásek COB 11W/m, 3000K, 1000lm/m, Ra90, IP20, 12V, 5m
skladem u dodavatele 243 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2271 - LED pásek COB 11W/m, 6000K, 1000lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Idea led ID-2272 - LED pásek COB 11W/m, 4000K, 990lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladem u dodavatele 4076 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2384 - LED pásek COB 18W/m, 6000K, 2250lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
skladem u dodavatele 732 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2266 - LED pásek COB 4,9W/m, 3000K, 517lm/m, 12V, IP20, Ra>90, 5m
skladem u dodavatele 80 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2974 - Digitální LED pásek COB 21W/m, RGB, 24V, 1260lm/m, Ra90, WS2811 IC, IP20, 5m
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Idea led ID-2273 - LED pásek COB 14,4W/m, 3000-6500K, 1500lm/m, 12V, Ra90, IP20, 5m
skladem u dodavatele 274 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2296 - LED pásek COB 11W/m, 2080K, 730lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA80, 5m
skladem u dodavatele 81 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2363 - LED pásek COB 10W/m, 3000K, 900lm/W, 24V, IP20, 5m
skladem u dodavatele 56 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2235-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 3000K, 950lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 61 ksdodání 3-14 dnů





























































