Idea led ID-2385 - LED pásek COB 18W/m, 4000K, 2200lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-2385 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-2385 – LED pásek COB 18W/m, 4000K, 2200lm/m, 24V, IP20, 12mm, RA90, 5m
LED pásek COB s vysokou hustotou diod (640 LED/m) poskytuje rovnoměrné a nepřerušované světlo bez viditelných bodů. Díky neutrální bílé barvě světla (4000 K) je vhodný pro osvětlení pracovních ploch, nábytku i dekorativní nasvícení interiéru. Vysoký index podání barev RA90 zajišťuje přirozené a věrné podání barev.
Pásek má výkon 18 W na metr a poskytuje světelný tok až 2200 lm/m, což jej řadí mezi velmi výkonné varianty. Díky možnosti zkracování každých 50 mm je ideální pro přesné přizpůsobení délky. Prodává se v balení po 5 metrech, napájí se bezpečným napětím 24 V DC a je možné jej stmívat pomocí kompatibilních LED ovladačů.
Technické parametry
- Typ: LED pásek COB
- Výkon: 18 W/m
- Světelný tok: 2200 lm/m
- Teplota chromatičnosti: 4000 K (neutrální bílá)
- Napětí: 24 V DC
- Délka pásku: 5 m (možnost zkracování každých 50 mm)
- Šířka pásku: 12 mm
- Počet LED: 640 LED/m
- CRI (RA): >90
- Krytí: IP20 (pro interiéry)
- Stmívatelnost: ano
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Napětí: | 24 V |
| Max. výkon: | 18 W |
| Světelný tok: | 2200 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 90 |
| Životnost LED: | 30000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 120 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Délka: | 5000 mm |
| Šířka: | 12 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-2238-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 4000K, 1050lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 7 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2375-10M-IP67 - LED pásek COB RGBCCT 20W/m, RGB + 3000-6000K, 1140lm/m, 24V, IP67, 10m
skladem u dodavatele 103 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2275 - LED pásek COB 11W/m, 3000K, 1000lm/m, Ra90, IP20, 12V, 5m
skladem u dodavatele 251 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2277 - LED pásek COB 11W/m, 4000K, 1250lm/m, Ra90, IP20, 12V, 5m
skladem u dodavatele 422 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2248 - LED pásek COB RGBNW 16W/m, RGB + 4000K, 670lm/m, 12V, IP20
skladem u dodavatele 63 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2272 - LED pásek COB 11W/m, 4000K, 990lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA92, 5m
skladem u dodavatele 4198 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2472 - LED pásek COB 15W/m, 4000K, 2250lm/m, 24V, IP20, Ra90, 10 mm, 5m
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Idea led ID-2297 - LED pásek COB 11W/m, 2700K, 730lm/m, 12V, IP20, 8mm, RA93, 5m
skladem u dodavatele 274 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2235-10M - LED pásek COB SLIM 12W/m, 3000K, 950lm/m, 12V, 5mm, Ra93, 10m, IP20
skladem u dodavatele 61 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-2265 - LED pásek COB 10W/m, 4000K, 995lm/m, 12V, IP20, Ra>85, 5m
skladem u dodavatele 9773 ksdodání 3-14 dnů





























































