Idea led ID-8014 - Venkovní nástěnné svítidlo CETUS 1xE27, IP54, černá/mléčná
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-8014 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-8014 – Venkovní nástěnné svítidlo CETUS 1xE27, IP54, černá/mléčná
Venkovní nástěnné svítidlo CETUS je elegantní a odolné svítidlo vhodné pro osvětlení vstupů, teras, zahrad nebo chodníků. Kombinace černého těla a mléčného difuzoru zajišťuje příjemné, rovnoměrné rozptýlení světla bez oslňování. Díky krytí IP54 je chráněno proti prachu a stříkající vodě, což umožňuje jeho použití ve venkovním prostředí po celý rok. Svítidlo je určeno pro žárovku s paticí E27 (není součástí dodávky), což umožňuje zvolit výkon a teplotu světla dle vašich potřeb.
Vlastnosti:
- Typ: venkovní nástěnné svítidlo
- Patice: 1x E27 (žárovka není součástí balení)
- Barva: černá / mléčný difuzor
- Krytí: IP54 – odolné vůči vlhkosti a prachu
- Použití: vstupy, terasy, chodníky, fasády
- Doporučený průměr žárovky: 60 cm
| Materiál: | plast, hliník |
| Barva: | černá, mléčná |
| IP krytí: | 54 |
| Patice: | E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 1x30 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Délka: | 260 mm |
| Výška: | 125 mm |
| Hloubka: | 125 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Idea led ID-8010 - Venkovní nástěnné svítidlo TAURUS 1xE27, IP54, černá/mléčná
skladem u dodavatele 47 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-8014-CZ - Venkovní nástěnné svítidlo CETUS 1xE27, IP54, černá/mléčná + senzor
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Idea led ID-9067 - Nástěnné LED svítidlo ASTER 2x16W, 4200K, 2240lm, 90cm, IP54, černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Idea led ID-9071 - Venkovní nástěnné LED svítidlo LUNA CCT 12W, 3000/4000/6000K, 780lm, IP54 , 90cm, černá
skladem u dodavatele 787 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-9065 - Nástěnné LED svítidlo ASTER 2x4W, 4200K, 560lm, 30cm, IP54, černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Idea led ID-8007 - Venkovní nástěnné LED svítidlo LEO 2x3W, 4000K, 490lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 356 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-8004 - Venkovní nástěnné svítidlo HYDRA 1xE27, IP54, černá/mléčná
skladem u dodavatele 503 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-8021 - Venkovní nástěnné LED svítidlo PICTO 6x1W, 4000K, 660lm, IP54, černá
skladem u dodavatele 556 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-8020 - Venkovní nástěnné LED svítidlo PICTO 6x1W, 4000K, 660lm, IP54, bílá
skladem u dodavatele 413 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-8003 - Venkovní nástěnné svítidlo DRACO 1xE27, IP54, černá/mléčná
skladem u dodavatele 239 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-8010 - Venkovní nástěnné svítidlo TAURUS 1xE27, IP54, černá/mléčná
skladem u dodavatele 47 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-8008 - Venkovní nástěnné LED svítidlo LEO 2x3W, 4000K, 490lm, IP54, černá
Skladem 5 ksihned k odeslání




























































