Idea led ID-9019 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, bílá
| Výrobce: Idea led | |
| Kód: Idd-ID-9019 |
| Výrobce: | Idea led |
| Adresa výrobce: | Masłów Pierwszy, ul. Jana Pieniążka 6 a 26-001 Masłów, Polska |
| E-mail: | biuro@idealed.eu |
| Další informace: | IDEA LED Spółka z o.o. |
Idea led ID-9019 – Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 8W, 4200K, IP44, 40 cm, bílá
Kompaktní a moderní LED svítidlo VENUS v čistě bílé barvě je ideální volbou pro osvětlení prostoru nad zrcadlem v koupelně. Díky neutrálnímu bílému světlu (4200 K) poskytuje přirozené osvětlení, vhodné pro každodenní hygienu, make-up nebo holení.
Svítidlo má úzký profil a délku 40 cm, takže se skvěle hodí i do menších koupelen nebo nad užší zrcadla. Díky IP44 je chráněno proti stříkající vodě a integrovaný LED zdroj s příkonem 8 W poskytuje 580 lumenů – dostatek světla s minimální spotřebou energie.
Technické parametry:
- Příkon: 8 W
- Světelný tok: 580 lm
- Teplota světla: 4200 K (neutrální bílá)
- Napájení: 220–240 V
- Krytí: IP44 – vhodné do koupelny
- Barva: bílá
- Délka: 400 mm
- Zdroj světla: integrovaný LED modul
- Montáž: nástěnná, ideální nad zrcadlo
| Materiál: | hliník, plast |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4200 K |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 8 W |
| Světelný tok: | 580 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Stmívání LED: | ne |
| Délka: | 400 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Hloubka: | 130 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Idea led ID-9032 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Venus LED 24W, 4200K, 1680lm, IP44, černá
Skladem 6 ksihned k odeslání
Idea led ID-9020 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Idea led ID-9021 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, bílá
skladem u dodavatele 79 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-9022 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, bílá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Idea led ID-9030 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Idea led ID-9031 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Idea led ID-9040 -Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Idea led ID-9041 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, chrom
Skladem poslední kusihned k odeslání
Idea led ID-9042 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, chrom
Skladem poslední kusihned k odeslání
Idea led ID-9029 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, černá
skladem u dodavatele 532 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-9039 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Idea led ID-9035 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, černá/zlatá
skladem u dodavatele 314 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-9036 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, černá/zlatá
skladem u dodavatele 408 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-9037 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, černá/zlatá
skladem u dodavatele 164 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-9038 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, černá/zlatá
skladem u dodavatele 46 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-9045 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 8W, 4200K, 580lm, IP44, 40cm, zlatá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Idea led ID-9046 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, zlatá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Idea led ID-9047 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, zlatá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Idea led ID-9048 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, zlatá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Idea led ID-9040 -Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, chrom
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Idea led ID-9042 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, chrom
Skladem poslední kusihned k odeslání
Idea led ID-9031 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Idea led ID-9041 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, chrom
Skladem poslední kusihned k odeslání
Idea led ID-9030 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 12W, 4200K, 840lm, IP44, 60cm, černá
Skladem poslední kusihned k odeslání
Idea led ID-9048 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 24W, 4200K, 1640lm, IP44, 120cm, zlatá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Idea led ID-9057 - Koupelnové LED svítidlo TERRA 12W, 4200K, 840lm, IP44, 50cm, černá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Idea led ID-9065 - Nástěnné LED svítidlo ASTER 2x4W, 4200K, 560lm, 30cm, IP54, černá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
Idea led ID-9054 - Koupelnové LED svítidlo AVIORA 12W, 4000K, 1160lm, 60cm, IP44, černá
skladem u dodavatele 391 ksdodání 3-14 dnů
Idea led ID-9047 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo VENUS 18W, 4200K, 1100lm, IP44, 90cm, zlatá
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání



























































