Ideal Lux 154008 - LED žárovka GX53 9,5W, 4000K, 800lm
| Výrobce: Ideal Lux | |
| Kód: Ide-154008 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| Patice: | GX-53 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 9, 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Světelný tok: | 800 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 25000 hod. |
| Stmívání LED: | ne |
| Průměr: | 75 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| Výška: | 29 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |

























































