Kaja K-G082166 - Tiffany lampička Papi 1xE14, Ø200
| Výrobce: Kaja | |
| Kód: Kaa-K-G082166 |
Dostupnost:
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | multicolor |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 200 mm |
| Výška: | 360 mm |
Příbuzné produkty
Kaja K-G12550 - Stolní Tiffany lampička FRUIT 1xE27, Ø300, multicolor
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dnů
4 050 Kč
Mohlo by vás zajímat
Kaja K-G121386 - Stolní lampička tiffany malá Butterfly 1xE27, Ø300, multicolor
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 266 Kč
Kaja K-G16814 - Lampička tiffany velká SUNFLOWER 1xE27, Ø400, multicolor
skladem u dodavatele 13 ksdodání 4-14 dnů
5 886 Kč
Kaja K-G121551 - Stolní Tiffany lampička SARGAN 1xE27, Ø300, multicolor
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 050 Kč
Kaja K-G161386 - Stolní lampička tiffany velká Butterfly 1xE27, Ø400, multicolor
skladem u dodavatele 17 ksdodání 4-14 dnů
5 886 Kč
Kaja K-G16835 - Tiffany lampička velká ROSE 1xE27, Ø400, multicolor
skladem u dodavatele 11 ksdodání 4-14 dnů
5 886 Kč
Kaja K-G12835 - Tiffany lampička malá ROSE 1xE27, Ø300, multicolor
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
4 266 Kč
Kaja K-G12814 - Lampička tiffany malá SUNFLOWER 1xE27, Ø300, multicolor
skladem u dodavatele poslední kusdodání 4-14 dnů
4 266 Kč
Kaja K-G12550 - Stolní Tiffany lampička FRUIT 1xE27, Ø300, multicolor
skladem u dodavatele poslední 3 ksdodání 4-14 dnů
4 050 Kč


























































