Rabalux 8636 - Klasický lustr Annabella 2xE27 + 6xE14, Ø700, bronzová/bílá
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-8636 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | bronzová, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14, E27 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 2x60+6x40 W |
| Počet žárovek: | 8 |
| Průměr: | 700 mm |
| Výška: | 1100 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 8638 - Klasické stropní svítidlo Annabella 2xE27, Ø320, bronzová/bílá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
2 332 Kč
Rabalux 8637 - Klasický lustr Annabella 2xE27, Ø320, bronzová/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
3 268 Kč
Rabalux 8633 - Klasický lustr Annabella 2xE27 + 3xE14, Ø700, bronzová/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
5 686 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rabalux 7773 - Klasický lustr Dorothea 3xE27, Ø640, černá/bílá alabastr
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
2 566 Kč
Rabalux 7076 - Klasický lustr Petronel 1xE27, Ø320, matná černá/opál/ořech
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-10 dní
1 474 Kč
Rabalux 7079 - Klasický lustr Petronel 5xE27, Ø640, matná černá/opál/ořech
Skladem poslední kusihned k odeslání
3 703 Kč
Rabalux 5309 - Lustr Dragan 3xE27, 1000x250mm, matná černá/bílá
skladem u dodavatele 53 ksdodání 3-10 dní
2 644 Kč
Rabalux 8086 - Lustr tiffany Mirella 2xE27, Ø410, bronzová/multicolor
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
6 232 Kč
Rabalux 8637 - Klasický lustr Annabella 2xE27, Ø320, bronzová/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
3 268 Kč
Rabalux 8076 - Lustr Marvel-Tiffany 2xE27, Ø400, bronzová/multicolor
skladem u dodavatele 5 ksdodání 3-10 dní
3 705 Kč
Rabalux 7078 - Klasický lustr Petronel 3xE27, Ø600, matná černá/opál/ořech
skladem u dodavatele 16 ksdodání 3-10 dní
3 346 Kč
Rabalux 8633 - Klasický lustr Annabella 2xE27 + 3xE14, Ø700, bronzová/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodání 3-10 dní
5 686 Kč
Rabalux 7860 - Klasický lustr Enna 3xE14, Ø600, černá/bronzová/ořech
Skladem poslední kusihned k odeslání
3 580 Kč


























































