PREZENT 75361 - Klasický lustr Viola 3xE14, Ø630, zlatá mosaz/bílá
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: Pre-75361 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | zlatá, mosazná, bílá |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | 3x40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Délka: | 630 mm |
| Výška: | 1150 mm |
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 73006 W50 - Dřevěný lustr ACRYL WOOD 1xE27, Ø400, borovice/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
962 Kč
Prezent 241 - Lustr Tiffany XXIV. 2xE27, Ø395, antická hnědá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
5 870 Kč
PREZENT 46304 - Lustr FAMOSA 1xE27/40W, mosaz/koňak
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
1 248 Kč
PREZENT 25008 - Lustr VICTORIA 1xE27/60W, třešeň dřevo
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
1 801 Kč
Prezent 238 - Lustr Tiffany XXIII. 2xE27, Ø395, antická hnědá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
6 957 Kč

























































