SPECTRUM SLIP001007 - Koupelnové podhledové svítidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, 83x83, bílá
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.SLIP001007 |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání Dalších 222 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 222 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Materiál: | hliník |
| Barva: | bílá |
| IP krytí: | 65 |
| Patice: | GU10 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 250, 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | max 35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Šířka: | 83x83 mm |
| Hloubka: | 51 mm |
| Montážní otvor: | 73 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM SLIP001016 - Koupelnové podhledové svítidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, Ø83, černá
Skladem 17 ksihned k odeslání
146 Kč
SPECTRUM SLIP001005 - Koupelnové podhledové svítidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, Ø83, bílá
skladem u dodavatele 662 ksdodání 3-7 prac. dní
178 Kč
SPECTRUM SLIP001006 - Koupelnové podhledové svítidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, Ø83, stříbrná
Skladem poslední kusihned k odeslání
178 Kč
SPECTRUM SLIP001008 - Koupelnové podhledové svítidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, 83x83, stříbrná
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
178 Kč
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM SLI043014WW_PW - Podhledové koupelnové LED svítidlo Dure 3 MAX 18W, 3000K, IP44, 2200lm, Ø190, bílá
skladem u dodavatele 163 ksdodání 3-7 prac. dní
286 Kč
SPECTRUM SLI022026NW_PW - Podhledové LED svítidlo FIALE 3 STEPS 12,5W, 4000K, 1000lm, IP44, Ø148, bílá
skladem u dodavatele 3620 ksdodání 3-7 prac. dní
248 Kč
SPECTRUM SLIP001006 - Koupelnové podhledové svítidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, Ø83, stříbrná
Skladem poslední kusihned k odeslání
178 Kč
SPECTRUM SLIP001008 - Koupelnové podhledové svítidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, 83x83, stříbrná
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
178 Kč
SPECTRUM SLI022025NW_PW - Podhledové LED svítidlo FIALE 3 STEPS 5,5W, 4000K, 480lm, IP44, Ø83, bílá
Skladem 5 ksihned k odeslání
136 Kč
SPECTRUM SLI043015WW_PW - Podhledové koupelnové LED svítidlo Dure 3 MAX 28W, 3000K, IP44, 3400lm, Ø230, bílá
skladem u dodavatele 788 ksdodání 3-7 prac. dní
398 Kč
SPECTRUM SLIP001005 - Koupelnové podhledové svítidlo Fiale IV 1xGU10, IP65, Ø83, bílá
skladem u dodavatele 662 ksdodání 3-7 prac. dní
178 Kč
SPECTRUM SLI043015CW_PW - Podhledové koupelnové LED svítidlo Dure 3 MAX 28W, 6000K, IP44, 3400lm, Ø230, bílá
skladem u dodavatele 176 ksdodání 3-7 prac. dní
398 Kč
SPECTRUM SLI043015NW_PW - Podhledové koupelnové LED svítidlo Dure 3 MAX 28W, 4000K, IP44, 3400lm, Ø230, bílá
skladem u dodavatele 607 ksdodání 3-7 prac. dní
398 Kč
SPECTRUM SLI022026WW_PW - Podhledové LED svítidlo FIALE 3 STEPS 12,5W, 3000K, 1000lm, IP44, Ø148, bílá
skladem u dodavatele 2605 ksdodání 3-7 prac. dní
248 Kč


























































