PREZENT 12055 - Koupelnové svítidlo ANITA+ 2xE14, IP44, chrom/opál
| Výrobce: PREZENT | |
| Kód: LL.12055 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Další informace: | LUXERA s.r.o. |
| Materiál: | sklo, kov |
| Barva: | chrom-lesklý, opál |
| IP krytí: | 44 |
| Patice: | E14 |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ne |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 2x40, 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Délka: | 290 mm |
| Šířka: | 290 mm |
| Výška: | 120 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 8001 - Koupelnové svítidlo ANITA 2xG9, IP44, chrom/opál
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
880 Kč
PREZENT 8000 - Nástěnné koupelnové svítidlo ANITA 1xG9, IP44, chrom/opál
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
614 Kč
Mohlo by vás zajímat
PREZENT 12075 - Koupelnové nástěnné svítidlo Anita 2xE14, IP44, matná černá/opálové sklo
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
818 Kč
PREZENT 70216 - Nástěnné LED svítidlo TREMOLO II 11W, 4000K,IP44, 960lm černé
Skladem poslední kusihned k odeslání
716 Kč
PREZENT 70222 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Fontea 12W, 4000K, 1350lm, IP44, 600mm, chrom/bílá
skladem u dodavatele poslední 2 ksdodaní 2-5 dní
737 Kč
PREZENT 70227 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Tremolo plus 10W, 3000/4000K, 1050lm, IP44, 600mm, chrom/bílá
skladem u dodavatele 300 ksdodaní 2-5 dní
818 Kč
PREZENT 70201 - Nástěnné LED svítidlo TREMOLO I 11W, 4000K, IP44, 960lm chrom
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
634 Kč
PREZENT 70205 - Koupelnové LED svítidlo JIZO 6W, 4000K, 480lm, IP44 chrom/bílá
skladem u dodavatele 10 ksdodaní 2-5 dní
481 Kč
PREZENT 70228 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Tremolo plus 12W, 3000/4000K, 1310lm, IP44, 780mm, chrom/bílá
skladem u dodavatele 50 ksdodaní 2-5 dní
921 Kč
PREZENT 8001 - Koupelnové svítidlo ANITA 2xG9, IP44, chrom/opál
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
880 Kč
PREZENT 70221 - Nástěnné koupelnové LED svítidlo Fontea 8W, 4000K, 900lm, IP44, 400mm, chrom/bílá
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
614 Kč
PREZENT 70203 - Koupelnové LED svítidlo TETRIM 14W, 4000K, 1200lm, IP44, chrom/bílá
skladem u dodavatele 25 ksdodaní 2-5 dní
1 015 Kč




























































