SPECTRUM WOJ+14559 - LED chytrá žárovka GLOB G125 4,9W 350lm E27 230V 4000-6500K COG Wi-Fi/BT TUYA Spectrum SMART
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14559 |
Dostupnost:
Skladem poslední kus
ihned k odeslání Dalších 1835 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
ihned k odeslání Dalších 1835 ks - skladem u dodavatele
dodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva: | kouřová |
| Barva světla: | neutrální bílá, nastavitelná, studená bílá, teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 4000-6500 K |
| Patice: | E27 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | LED 4, 9 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Světelný tok: | 350 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Počet sepnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyzařovací úhel: | 270 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Spolupráce se stmívačem: | SMART, TUYA |
| Průměr: | 125 mm |
| Výška: | 175 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
| Energetická třída (nová): | G |
| Frekvence: | 50HZ Hz |
| Rozměry: | fi125x175 mm |
| Výkon: | 4, 9 W |
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+14628 - Chytrá LED žárovka Easy smart E27, 8,5W, 2700-6500K, 940lm, RGB, stmívání, Bluetooth
Skladem 6 ksihned k odeslání
89 Kč
SPECTRUM WOJ+14412 - LED chytrá žárovka A60 E27 9W 850lm 2700-6500K 230V RGBW Wi-Fi TUYA Spectrum SMART
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
155 Kč
SPECTRUM WOJ+14515 - LED chytrá žárovka P45 E27 5W 520lm 2700-6500K 230V RGBW Wi-Fi/BT TUYA Spectrum SMART
není sklademtermín na dotaz - upřesníme
170 Kč
SPECTRUM WOJ+14418 - LED chytrá žárovka A60 E27 5W 680lm 2700-6500K 230V COG čirá Wi-Fi TUYA Spectrum SMART
Skladem poslední 2 ksihned k odeslání
108 Kč
SPECTRUM WOJ+14419 - LED chytrá žárovka A60 E27 5W 230V 560lm 2700-6500K COG mléčná Wi-Fi TUYA Spectrum SMART
skladem u dodavatele 7290 ksdodání 3-7 prac. dní
110 Kč




























































