SPECTRUM WOJ+14414 - LED chytrá žárovka P45 5W E14 230V 2700-6500K 420lm Wi-Fi TUYA Spectrum SMART
| Výrobce: SPECTRUM | |
| Kód: S.WOJ+14414 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 1024 ksdodání 3-7 prac. dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Další informace: | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
| Barva světla: | neutrální bílá, nastavitelná, studená bílá, teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 2700-6500 K |
| Patice: | E14 |
| Napětí: | 230 V |
| Max. výkon: | 5, LED 5 W |
| Světelný tok: | 420 lm |
| Index podání barvy CRI/Ra: | 80 |
| Životnost LED: | 17000 hod. |
| Vyzařovací úhel: | 220 ° |
| Stmívání LED: | ano |
| Spolupráce se stmívačem: | SMART, TUYA |
| Průměr: | 47 mm |
| Výška: | 93 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
| Energetická třída (nová): | G |
| Frekvence: | 50HZ Hz |
| Rozměry: | 47 x 93 mm |
| Výkon: | 5 W |
Mohlo by vás zajímat
SPECTRUM WOJ+14413 - LED chytrá žárovka C38 5W E14 230V 2700-6500K 410lm Wi-Fi TUYA Spectrum SMART
Skladem poslední kusihned k odeslání
131 Kč



























































