Rabalux 1481 - LED lampička s klipem Noah 5W, 3000K, 360lm, zelená
| Výrobce: Rabalux | |
| Kód: Rab-1481 |
Dostupnost:
skladem u dodavatele 45 ksdodání 3-10 dní
Nakupte za 2 000 Kč a budete mít dopravu ZDARMA.
Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků.
| Výrobce: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Další informace: | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Materiál: | kov, plast |
| Barva: | zelená |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| IP krytí: | 20 |
| Patice: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žárovka součástí balení: | ano |
| Napětí: | 230 V |
| Tvar: | kulaté |
| Max. výkon: | LED 1x5 W |
| Světelný tok: | 360 lm |
| S vypínačem: | ano |
| Průměr: | 70 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Příbuzné produkty
Rabalux 1477 - LED lampička s klipem Noah 5W, 3000K, 360lm, bílá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 1478 - LED lampička s klipem Noah 5W, 3000K, 360lm, černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 1479 - LED lampička s klipem Noah 5W, 3000K, 360lm, modrá
skladem u dodavatele 45 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 1480 - LED lampička s klipem Noah 5W, 3000K, 360lm, šedá
Skladem poslední kusihned k odeslání
311 Kč
Rabalux 1482 - LED lampička s klipem Noah 5W, 3000K, 360lm, růžová
Skladem poslední kusihned k odeslání
311 Kč
Mohlo by vás zajímat
Rabalux 1477 - LED lampička s klipem Noah 5W, 3000K, 360lm, bílá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 4198 - LED lampička s klipem Jeff 4,5W, 3000K, 330lm, claret
Skladem poslední kusihned k odeslání
518 Kč
Rabalux 4258 - Lampička s klipem Dennis 1xE27, oranžová/černá
skladem u dodavatele 15 ksdodání 3-10 dní
272 Kč
Rabalux 4197 - LED lampička s klipem Jeff 4,5W, 3000K, 330lm, černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
553 Kč
Rabalux 3092 - Lampička s klipem Flint 1xE14, černá/bílá
Skladem poslední kusihned k odeslání
419 Kč
Rabalux 1478 - LED lampička s klipem Noah 5W, 3000K, 360lm, černá
skladem u dodavatele 20 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 4259 - Lampička s klipem Dennis 1xE27, růžová/černá
skladem u dodavatele 59 ksdodání 3-10 dní
272 Kč
Rabalux 1479 - LED lampička s klipem Noah 5W, 3000K, 360lm, modrá
skladem u dodavatele 45 ksdodání 3-10 dní
311 Kč
Rabalux 4357 - Lampička s klipem Clip 1xE14 R50, černá
skladem u dodavatele 30 ksdodání 3-10 dní
233 Kč
Rabalux 4196 - LED lampička s klipem Jeff 4,5W, 3000K, 330lm, bílá
skladem u dodavatele 40 ksdodání 3-10 dní
553 Kč




























































